Lavabo Üstü Katlanabilen Mutfak Rafı

Mutfaklar evimizde en çok zaman geçirdiğimiz alanlardan biridir. Mutfakta kullanılan gereçlerde bu sebepten dolayı önem kazanmaktadır. Pratik ve ergonomik çözümler sunan ürünler mutfakta daha keyifli zaman geçirmemizi sağlar ve işlerimizi kolaylaştırır. Katlanabilen Mutfak Rafı tam da bu tanıma uyan bir ürün. Lavabo üzerinde, tezgah üzerinde ve masa üzerinde bulaşıklık veya nihale olarak kullanılabilir. Ana malzemesi pasa ve ısıya dayanıklı alüminyumdan üretilmiştir, bundan dolayı her türlü malzeme rahatlıkla üzerine konabilir. Katlanabilir yapısı sayesinde kullanım sonrasında az yer kaplar.

 

Kullanım örnekleri

Katlanabilen mutfak rafını mutfağımızın birçok alanında aktif olarak kullanabiliriz. En çok tercih edilen kullanım alanları ise şu şekildedir.

Lavabo üzerinde kullanım.

Katlanabilen Mutfak Rafını lavabonun üzerine açarak kullanım sağlayabilirsiniz meyve, sebze ve diğer gıdaları yıkarken ürünleri lavabo içine koymadan yıkama imkanı sağlar. Bu sayede ürünleriniz hijyenik bir şekilde yıkanmış olur.

Tezgah üzerinde kullanım

Katlanabilen Mutfak Rafını tezgah üzerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yıkamış olduğunuz bulaşıkları ve yiyecekleri kurutmak için üzerine dizebilirsiniz. Oluklu yapısı sayesinde koyduğunuz ürünlerin suları aşağı süzülecek ve çok daha hızlı kuruyacaklardır. Tezgah ile direk temas etmediği için daha hijyenik bir ortam oluşacaktır.

Masa üzerinde kullanım

Katlanabilen Mutfak Rafı ısıya dayanaklı malzemeden üretilmiştir. Isınmış tencere, tava vb ürünleri rahatlıkla üzerine koyabilirsiniz. Bu sayede masanızın zarar görmesini engellersiniz.