HAKKIMIZDA

Sitemizde sergilediğimiz ev eşyalarının tasarım, üretim ve dağıtımını 2 ayrı şirketimiz vasıtasıyla gerçekleştirmekteyiz.

Ansan Metal ve Plastik Ltd. Şti.

Ansan Metal ve Plastik, 1987 yılından bu yana banyo aksesuarları başta olmak üzere çeşitli ev gereçleri üretimi ve dağıtımı yapan bir firmadır. İstanbul’un Deliklikaya bölgesinde üretici firma olarak faaliyet gösterir. Üretim tesislerinde, plastik, çelik, paslanmaz çelik ve alüminyum malzemeler kullanılarak çok çeşitli ürünler üretilir. Bu tesislerde tasarım, kalıplama, üretim ve paketleme faaliyetlerinin hepsi bir arada gerçekleşmektedir.

Firmamızın tüm bölümlerinde kullanılan ERP sistemi ile kalite ve yenilikçilik anlayışımız, en önemli avantajlarımızdandır. Firmamızın üretimdeki hedefi, büyük kitlelere hitap edecek fonksiyonel ürünleri uygun maliyetle ve erişebildiğimiz en yüksek kaliteyle üretmektir.

Ansan İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

1998 yılından bu yana, tüm Türkiye`de ürünlerimizin tanıtım ve dağıtımı yapmakta bulunan Ansan İç ve Dış Ticaret, firmamızın kendi markalarının yanı sıra, sektörlerinde öncü firmaların Türkiye temsilciliğini de yerine getirmektedir.

Lojistik ve depolama faaliyetlerimiz İstanbul’un Deliklikaya bölgesinde yer alan 10 bin metrekarelik kapalı alanda gerçekleştirilmektedir. Ürünlerimiz, tecrübeli kadromuzla, tüm Türkiye`ye çeşitli dağıtım zincirleri ve konusunda uzmanlaşmış butik mağazalar aracılığıyla dağıtılmaktadır.

Ansan İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. Neoflam, Woll ve Glasslock markaları yetkili satıcısı ve resmi distribütörüdür. Ansan İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. yetkili olduğu bu markalar için resmi dağıtıcı olarak, tüm bayilerine ürün tedariği sağlar.

Üretim Yaptığımız Ürün Grupları

Plastik Üretim Grupları

Çelik Üretim Grupları

Aluminyum Üretim Grupları

Aydınlatma Metinleri

  • Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma Metni
  • Kapalı Kamera Sistemleri Aydınlatma Metni

Politikalarımız

  • Kişisel Verilerin Korunması Politikaları
  • Kalite Politikası
  • Rüşvet ve Yolsuzluk ile Mücadele Politikası
  • Dış Şikayet Bildirim Politikası
  • Sıfır Tolerans Politikası

Bize Ulaşın

Ürünlerimizi satın almak, Bizimle çalışmak veya bilgi almak için aşağıdaki butona basarak bize mesaj bırakmanız yeterli.

Belgelerimiz