Hakkımızda

 

about

Sitemizde sergilediğimiz ev eşyalarının tasarım, üretim ve dağıtımını 4 ayrı şirketimiz vasıtasıyla gerçekleştirmekteyiz.

Ansan Metal ve Plastik Ltd. Şti.

Ansan Metal ve Plastik, 1987 yılından bu yana banyo aksesuarları başta olmak üzere çeşitli ev gereçleri üretimi ve dağıtımı yapan bir firmadır. İstanbul’un Kıraç bölgesinde üretici firma olarak faaliyet gösterir. Üretim tesislerinde, plastik, çelik, paslanmaz çelik ve alüminyum malzemeler kullanılarak çok çeşitli ürünler üretilir. Bu tesislerde tasarım, kalıplama, üretim ve paketleme faaliyetlerinin hepsi bir arada gerçekleşmektedir.

Firmamızın tüm bölümlerinde kullanılan ERP sistemi ile kalite ve yenilikçilik anlayışımız, en önemli avantajlarımızdandır. Firmamızın üretimdeki hedefi, büyük kitlelere hitap edecek fonksiyonel ürünleri uygun maliyetle ve erişebildiğimiz en yüksek kaliteyle üretmektir.

Ansan İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

1998 yılından bu yana, tüm Türkiye`de ürünlerimizin tanıtım ve dağıtımı yapmakta bulunan Ansan İç ve Dış Ticaret, firmamızın kendi markalarının yanı sıra, sektörlerinde öncü firmaların Türkiye temsilciliğini de yerine getirmektedir.

Lojistik ve depolama faaliyetlerimiz İstanbul’un Ambarlı bölgesinde yer alan 10 bin metrekarelik kapalı alanda gerçekleştirilmektedir. Ürünlerimiz, tecrübeli kadromuzla, tüm Türkiye`ye çeşitli dağıtım zincirleri ve konusunda uzmanlaşmış butik mağazalar aracılığıyla dağıtılmaktadır.

 

Belgelerimiz & Politikalarımız

ISO 9001-2015

Kalite Politikası

Yönetim Taahhüdümüz

Dış Şikayet Yönetimi Politikası

Rüşvet ve Yolsuzluk Politikası

Rüşvet ve Yolsuzluk ile Mücadele Politikası

 

- Kişisel veri, silme ve imha politikası

Ansan Metal Kişisel Veri Silme ve İmha Politikası

 

- Aydınlatma Metni,

 Ansan Metal Aydınlatma Metni

 

- Kapalı Kamera Sistemleri Aydınlatma Metni

Ansan Metal Kapalı Kamera Sistemleri Aydınlatma Metni

 

- Başvuru formu

Ansan Metal KVKK Başvuru Formu